Üşümeden Güzel Görünmenin Sırrı; Sevgililer Günü Kombin Önerileri

Sevgililer gününe tam olarak 3 gün kaldı. O gün ne giysem diye düşünüyorsan farklı kombin önerileri fikirlerine de açıksın demektir. Sevgililer günü için kombin önerileri yazdığında karşına çıkan seksi kırmızı elbiseli kadınlar ya da muhteşem topuklu ayakkabılar gerçeği yansıtmıyor. 14 Şubat bir kış günü. Kışın kimse seksi bir elbise ve kırmızı topuklu ayakkabılarla dışarı çıkamaz. Eğer öyle bir kombinle dışarı çıkacak kadar imkanın varsa zaten kombin önerisine de ihtiyaç duymazsın. O halde gerçeklerden konuşalım ve nasıl üşümeden güzel görünürüz onu irdeleyelim.

İşte sevgililer günü için kombin önerileri ve gerçekler!

Öncelikle pofuduk mont ve kabanlar senin en yakın dostun. Bu kabanlar hem seni stil sahibi gösterir hem de sıcacık tutar. Şık bir skinny pantolon, kısa çizmeler ve balıkçı yaka kazakla emin ol harika görüneceksin.

En azından böyle özel bir günde pantolon giymeyelim dediğinizi duyar gibiyim. O zaman en güzel kışlık eteğini çıkar, siyah çorap ve topuklu çizmelerle birlikte şık kabanınızla kombinle. Hava çok soğuk olursa iki kat opak çorapla durumu kurtarırsın.

Şıkır şıkır olmaya gerek yok cool görüneyim diyorsan oversized ceket ve kabanlar bunun için aşırı ideal. Altına mom jeans ya da skinny pantolon giyip bir de cool bir çizme patlattın mı senden daha cool bir sevgili bulamayacağından emin olur.

Cool ama özenli görüneyim diyorsan da elbette bunun için de çözümümüz var. Şık desenli bir havuç pantolon ile balıkçı yaka kazak harika olur. Bu kombinde de seni kurtaracak olan şık bir kaşe kaban ve topuklu çizmeler.

Ben elbise giymek istiyorum diye ayağını yere vurma. Midi elbiseni harika bir süet ya da deri ceket ve uzun çizmeler ile kombinlersen sorunun ortadan kalkar. Aman çizme var diye çorap giymemezlik yapma sakın.

Kışın nasıl seksi görünürüm diyorsan diz üstü çizmeler bunun için yaratılmış. Mini eteğin altına geçirdiğin an kendini mükemmel hissedeceğinden eminim.

Böyle çok özenmiş gibi olmayayım ama aşırı salaş da kalmayayım diyorsan oversized kazağının altına kot eteğini giydikten sonra desenli bir kaban ve çizme seni kurtarır.

Ben feminen görünmek istiyorum dersen saten midi etek edinmen şart. Bu etekleri kalın kazaklar ve çizmelerle kombinleyip stil sahibi görünmemen imkansız.

Beni eteklerle uğraştırma garanti bir kombine ihtiyacım var dediğinden eminim. Skinny pantolonun üzerine uzun çizmelerini geçir ve en sevdiğin kazağınla sevgilinin kollarına koş.

 

En rahat sevgililer günü için kombin önerilerinden hoşlandıysan arkadaşlarınla da paylaş onlara da faydan olsun:)

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo, Sinema, TV bölümünden mezun ve Anadolu Üniversitesi Web Tasarımı ve Kodlama bölümünde okumakta. 4 yıldır freelance metin yazarlığı yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir