Özel Günlerde Cool Görüneceğiniz Modern Topuz Modelleri

Mezuniyet törenlerinde, düğünlerde, nişanlarda, şirket davetlerinde, özel etkinliklerde saç modeli seçerken zorluk çekiyorsan senin için hazırladığım bu yazı işini büyük ölçüde kolaylaştıracak. Özel günlerde yapılan topuzlarla demode görünmekten çok korktuğunu biliyorum. Kuaföre “topuz istiyorum” dedikten sonra kuaförden gelin başı ile çıkmak istemiyorsan senin için seçtiğim bu harika modern topuz modelleri ilaç gibi gelecek. Pratik görünen bu topuzları dilersen evde yapabilir, dilersen de söz dinleyen bir kuaföre gösterebilirsin. Hadi vakit kaybetmeden cool topuzlara yakından bakalım.

Ensede Topuz

Ensede yapılan topuzlar yaptırırsan yaşlı görüneceğini düşünüyorsan bunun topuz modeliyle ilgisi olduğunu bilmelisin. Bu son derece sıkı ve ensede yuvarlak oluşturacak topuz ile modern görünebilirsin.

Tepede Topuz

Başın tepesinde yapılan topuzlar seni daha genç gösterir. Ancak bu topuzların günlük görünmemesi için hafif bir dağınık topuz etkisi gerekebilir.

Dağınık Topuz

Özel günlerde en çok tercih edilen saç modellerinden biri olan dağınık topuz, dağınıklığı abartıldığında demode görünür. Kırık maşa ile doğal dalgalar kazandırıldıktan sonra yapılırsa daha modern görünecektir.

Derli Toplu Topuz

Şık bir elbiseyi en iyi şekilde taşımak için daha düzgün bir topuz istiyorsan bu S görünümlü sıkı topuz tam da sana göre.

Örgülü Topuz

Örgüler son birkaç senedir çok popüler. Modern topuz modelleri arıyorsan küçük bir örgüyle süslenmiş dağınık bir topuz tercih edebilirsin.

Balerin Topuzu

Hemen her kıyafeti taşıyabilecek, genç gösterecek ve modern görünen bir topuz arıyorsan ve risksiz bir seçim yapmak istiyorsan balerin topuzundan şaşma.

Örgülü Pratik Topuz

Kendi başınıza da rahatlıkla yapabileceğiniz ve pratik olmasına rağmen son derece modern ve şık görünen bu topuz da bu listede olmayı hak ediyor.

Kısa Saçlar İçin Topuz

Kısa saçların varsa ve özel günlerde şık bir topuz istiyorsan saçlarını ensede kıvırarak harika bir topuz elde edebilirsiniz. Saçlarının arkasını hafifçe kabartırsan daha volümlü bir görünüm elde edebilirsin.

Gösterişli Topuz

Abiye elbiselerle uyumlu daha gösterişli bir topuz istiyorsan krepe ile kabartılmış ve saç aksesuarı ile süslenmiş bir topuz tercih edebilirsin.

 

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo, Sinema, TV bölümünden mezun ve Anadolu Üniversitesi Web Tasarımı ve Kodlama bölümünde okumakta. 4 yıldır freelance metin yazarlığı yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir