Zarafet Dolu İnce Askılı Gelinlik Modelleri

Düğün hazırlığı yapıyorsan ve bu en önemli kısım olan gelinlik seçimi kısmındaysan bu yazı tam da sana göre demektir. Zarif ve kuğu gibi bir gelin olmak istiyorsan hem trend olan hem de her düğün temasına uyum sağlayan ince askılı gelinlik modellerine mutlaka göz atmalısın. Senin için birkaç tane ince askılı gelinlik modeli derledim ve yorumladım. Vakit kaybetmeden yazıya geçmeye ne dersin?

Minimalist gelin adaylarına

Eğer minimalist bir tarzın varsa ve çok fazla gösterişli gelinliklerden hoşlanmıyorsan bu ince askılı, kalp yaka, üst kısmı dokulu, A kesim gelinliğe bayılabilirsin.

Balık gelinlik arayanlara

Balık formlu gelinlik modelleri daha çok ilgini çekiyorsa bu modelde ince askıyı tercih ederek çok daha zarif görünebilirsin.

Modern bir gelin olmak isteyenlere

Düğün ve gelinlik dendiğinde demode ile modern olmak arasında ince bir çizgi vardır. Eğer sen de çizginin modern kısmına geçmek istiyorsan işlemesiz, A kesim, derin V yakalı ve ince askılı bir gelinlik harika bir seçim olacaktır.

Çekiciliği önemseyenlere

“Gelin oluyorsam en çekici görünen gelin ben olmalıyım” diyorsan ince askılı gelinlikler sana bu aradığın etkiyi verecektir. Bu baştan ayağa dantelli ve derin göğüs dekolteli ince askılı gelinlik sence de çok çekici değil mi?

Yarım balık gelinlik isteyenlere

Fiziğine güveniyorsan ve yarım balık gelinlik modelleri daha çok ilgini çekiyorsa ince askılı olmasına dikkat edersen çok daha şık ve modern görünürsün.

Kır düğünü isteyenlere

Evlenme teklifi aldığın andan beri bir kır düğünü hayali kuruyorsan ince askılı gelinlikler tam da sana göre. İşlemeli, A kesim ve tüllü bir gelinlik tercih edebilirsin. Buna ek olarak kır düğününe uygun bir saç bandı tercih etmeyi de unutma.

İnce belli gelin adaylarına

Ne demişler; “nereni beğeniyorsan onu ön plana çıkar.” Sen de ince belinin daha ön planda olmasını istiyorsan mutlaka kemerli bir gelinlik tercih et. Kemere ek olarak ince askılı bir gelinlik tercih edersen salon ya da otel salonu gibi düğün temaları için de harika bir tercih yapmış olursun.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo, Sinema, TV bölümünden mezun ve Anadolu Üniversitesi Web Tasarımı ve Kodlama bölümünde okumakta. 4 yıldır freelance metin yazarlığı yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir